Coesfeld Gevreklik Test Cihazı

Anasayfa / Darbe Testleri / Coesfeld Gevreklik Test Cihazı

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Coesfeld Gevreklik Test Cihazı

Polimer malzemeler oda sıcaklığında sünek yapıda olsalar dahi sıcaklık düştükçe gevrekleşebilirler. Bu gevrekleşme, kullanımda çeşitli sorunlara yol açmaktadır ve bu sorunların önüne geçilmesi için test ihtiyaçları oluşmuştur. ISO 812, ISO 974 ve ASTM D 746 normları ile detaylandırılan test ihtiyaçları, Alman Coesfeld Gevreklik test cihazı ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Konvansiyonel gevreklik cihazlarından farklı olarak chiller ile soğutma yapılan Coesfeld Gevreklik Cihazında sıcaklık hassasiyeti çok daha yüksektir ve soğutma çok daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kuru buzlu sistemler -40 oC civarına inebilirken, Coesfeld Gevreklik Cihazı -80 oC'ye kadar kullanılabilmektedir. Bu da özellikle kauçuk tarzı malzemelerde avantaj sağlamaktadır. 

CE normlarına uygun olarak üretilen cihaz hem tümüyle kapalı sistemi sayesinde kullanıcı güvenliğini sağlar hem de ozon tabakasına zarar veren CFK/ HCFK içermez. 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp