Coesfeld MFFT

Anasayfa / Boya Test Cihazları / Coesfeld MFFT

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Coesfeld MFFT

Özellikle düşük sıcaklıklarda boyaların pütürlü ve çatlak görünümlü yüzey oluşturması önemli bir sorundur. Minimum film oluştuşturma sıcaklığı (minimum film forming temperature - MFFT) boyaların kullanılabileceği minimum sıcaklığın belirlenmesi için kullanılmaktadır. Bu test pek çok standart belirlenmiştir. Bu standartlardan bazıları aşağıda listelenmiştir. 

- ISO 2115 
– ASTM D 2354

Boya ve kaplama kalitesi test cihazları konusunda Dünya'nın lider test cihazları imalatçısı olan Coesfeld, MFFT cihazları konusunda da öncü konumunu korumaktadır.  Gradyen tablanın üzerine aplikatör ile oluşturulan filmin sıcaklığının gözle tespit edildiği yöntemde, sıcaklık gradyeninin doğru şekilde oluşturulması çok önemlidir. Uygulamanın sıcaklık beklentisine göre farklı modeller mevcuttur. Bu modeller aşağıda listelenmiştir. 

- MFFT 10 ( -5°C … +80°C) 
- MFFT 20 (-30°C … +250°C)

Geniş aksesuar yelpazesi ile tüm standartlara ve malzemelere mükemmel şekilde cevap verebilen Coesfeld Katodik Soyulma test cihazları hakkında başvurularınız için uzmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

Dökümanlar

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp