Göttfert MI-3

Anasayfa / Melt Flow Indexer / Göttfert MI-3

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Göttfert MI-3


Göttfert mi2.x serisine ek olarak üzerinde bulunan entegre test yükleri ve otomatik ön sıkıştırma sayesinde operatör etkisini büyük oranda ortadan kaldırır. Bu sayede tekrarlanabilirlik artar, kullanım kolaylaşır ve operatör güvenliği sağlanır. Farklı kütleler ile sıklıkla test yapan firmalar için uygun bir modeldir. 

Cihazın üzerinde bulunan dokunmatik LCD panel sayesinde, tüm test parametreleri ayarları yapılabilir ve bu test parametreleri sonradan çağrılıp kullanılabilmesi için kaydedilebilir. Panel üzerinden test sonuçları MFR ya da MVR cinsinden görüntülenebilir ve cihaza entegre USB girişinden bilgisayara kaydedilebilir. Bilgisayar üzerinden kullanım için miConnect yazılımı opsiyonel olarak sunulmaktadır ve tek bir yazılım üzerinde 4 adet Eriyik Akış İndisi Cihazı kullanılabilmektedir. 

Cihazlarda standart olarak bulunan piston konumunu belirleyen yüksek çözünürlüklü transdüser sayesinde yüksek MVR ve MFR değerlerine sahip malzemeler için de uygundur.

PET malzemelerde sıklıkla ölçülen IV (Intrinsic Viskozite) değeri de cihaz tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Cihaz standart olarak sunduğu bu özelliklere ek olarak die swell, yüksek akışkanlık gösteren malzemeler için özel nozul tıkacı, otomatik kesme aparatı gibi pek çok aksesuara sahiptir.  
 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp