Göttfert MV Mooney Viscometer

Anasayfa / Kauçuk Reolojisi / Göttfert MV Mooney Viscometer

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Göttfert MV Mooney Viscometer

Mooney Vizkometre cihazları, kauçuğun pişme öncesi davranışının belirlenmesi için kullanılır. Tüm imalat proseslerinde kullanılmakla beraber, özellkle ektüzyon prosesinde kullanılacak malzemelerde mooney değerinin ölçümü önem kazanmaktadır. 

Test sıcaklığı, rotor çapı ve hızı, kalıp geometrisi gibi parametreler ASTM D 1646, DIN 53529 kısım 1-4 ve ISO 289 kısım 1-4 standartlarında belirlenmiştir. Göttfert Mooney Viscometer cihazı standart konfigürasyonu ile belirtilen tüm testleri yapabilmektedir. 

Mooney Vizkometre testlerinde ölçülen test sonuçları ; mooney viscosity, mooney scorch, mooney relaxation ve delta mooney değerleridir. Kullanıcı dostu RubberView yazılımı sayesinde testi kolaylıkla gerçekleştirebilir, istediğiniz sonuçları kendi düzenlediğiniz rapor formatında görüntüleyebilir ve geçmişe dönük karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Göttfert Mooney Viscometer cihazının teknik özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp