Göttfert RG20

Anasayfa / Polimer Reolojisi / Göttfert RG20

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Göttfert RG20

Dünya'nın lider kapiler rheometre üreticisi olan Göttfert firmasının Rheograph serisinin en düşük kuvvet kapasiteli (20 kN) modelidir. Viskozite ölçümlerine ek olarak pvt ve termal iletkenlik testlerini de gerçekleştirebilmektedir. 

Her ne kadar kapasitesi Göttfert ürün gamının giriş seviyesi de olsa cam elyaf taksiyeli mühendislik plastikleri ve kauçuk gibi yüksek basma kuvvetleri gerektiren malzemelerde de dahi kullanım alanı mevcuttur. 

1 ya da 2 kovanlı olarak tasarlanabilir. İki kovanlı modellerde testler aynı anda gerçekleştirilmektedir. Bu da hem yapılabilen test sayısını artırmakta hem de sök-tak ihtiyacını azalttığı için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Cihaz renkli dokunmatik ekran üzerinden kumanda edilir, ek olarak 2 farklı yazılım da cihaza bağlı PC üzerinde kullanılır. LabRheo yazılımı test parametrelerinin ayarlanmasını, WinRheo yazılımı ise testlerin sonuçlarının yorumlanmasını sağlar. Bagley, Weißenberg-Rabinowitsch vb. viskozite ölçümlerinin yorumlanmasında elzem olan pek çok korelasyon WinRheo ile yapılabilmektedir.  

Göttfert Rheograph 20 modeli, Rheograph serisindeki eklentiler ile zenginleştirilebilmektedir. Bu eklentilere linkten ulaşabilirsiniz.

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

Dökümanlar

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp