Göttfert RG25 - 50 - 75 - 120

Anasayfa / Polimer Reolojisi / Göttfert RG25 - 50 - 75 - 120

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Göttfert RG25 - 50 - 75 - 120

Dünya'nın lider kapiler rheometre üreticisi olan Göttfert firmasının Rheograph serisi 25 ve 120 kN arasında 4 farklı kapasitede üretilmektedir. Viskozite ölçümlerine ek olarak pvt ve termal iletkenlik testlerini de gerçekleştirebilmektedir. 

Düşük akışkanlık gösteren cam elyaf taksiyeli mühendislik plastikleri ve kauçuk gibi yüksek basma kuvvetleri gerektiren malzemelerde de dahi kullanım alanı mevcuttur. 

1, 2 ya da 3 kovanlı olarak tasarlanabilir. İki kovanlı modellerde testler aynı anda gerçekleştirilmektedir. Bu da hem yapılabilen test sayısını artırmakta hem de sök-tak ihtiyacını azalttığı için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üçüncü kovan termal iletkenlik testleri yapılmak istenen durumda kullanılmaktadır. 

Cihaz renkli dokunmatik ekran üzerinden kumanda edilir, ek olarak 2 farklı yazılım da cihaza bağlı PC üzerinde kullanılır. LabRheo yazılımı test parametrelerinin ayarlanmasını, WinRheo yazılımı ise testlerin sonuçlarının yorumlanmasını sağlar. Bagley, Weißenberg-Rabinowitsch vb. viskozite ölçümlerinin yorumlanmasında elzem olan pek çok korelasyon WinRheo ile yapılabilmektedir.  

Göttfert Rheograph serisi yüksek kapasiteli modellleri, Rheograph serisindeki eklentiler ile zenginleştirilebilmektedir. Bu eklentilere linkten ulaşabilirsiniz.

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp