Hegewald & Peschke Inspekt (100 - 1200 kN)

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke Inspekt (100 - 1200 kN)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke Inspekt (100 - 1200 kN)

100 – 2500 kN kuvvet kapasite aralığında pek çok seçenek sunan Hegewald & Peschke Inspekt Serisi Üniversal Test Cihazıları özel alaşımlı alüminyum ekstrude profil gövdeye sahiptir. Yüksek kapasiyeli test ihtiyaçları için elektromekanik AC motoru sayesinde servohidrolik cihazlarda ulaşmak mümkün olmayan test hızı hassasiyeti ile ISO 6892-1A normuna tam olarak uygundur. 

Yan test alanı opsiyonu sayesinde, çift test alanı cihazın yüksekliği ve ağırlığını artırmadan operatör için çok daha ergonomik şekilde gerçekleştirilir. Özellikle yüksek kapasitelerde ağırlaşan ekipmanların sök-tak işlemi operatörler için zaman kaybı ve güvenlik sorunu oluşturmaktadır. Linkteki fotoğraftan görebileceğiniz gibi aynı cihaz içerisinde kompozit boru kesitlerinde çekme ve eğme testi yapmak isteyen bir operatör, yan test alanında bulunan eğme kitini sök-tak zorunluluğundan kurtulmuş olur. 

Tüm Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm test modüllerinin standart olarak bulunduran LabMaster yazılımında, birden fazla standardı gerçekleştirmek istediğinizde ek bir ücret ödemezsiniz. Örneğin yukarıda bahsettiğimiz linkteki borularda  çekme testi yapmak için satın aldığınız bir Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazı, ileride oluşabilecek yeni bir test ihtiyacında (örneğin 3 nokta eğme testi) ek bir yazılım maliyeti ortaya çıkarmaz. 

Opsiyonel elektromekanik güvenlik kabini; güvenlik sviçleri, yazılımsal güvenlik limitleri ile CE normlarına tümüyle uygun olan Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazları opetörün ve cihazın güvenliğini garanti altına almaktadır. 

 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp