Hegewald & Peschke Inspekt Blue (20 - 30 kN)

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke Inspekt Blue (20 - 30 kN)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke Inspekt Blue (20 - 30 kN)

Hegewald & Peschke Blue Serisi Üniversal Test Cihazları çift kolonlu gövde yapsına sahiptir ve 20 ya da 30 kN kuvvet gerektiren temel kalite kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır. ISO 527-2 plastik çekme ya da ISO 6892-1A metal çekme gibi elastik modül ölçümü nedeni ile yüksek hassasiyet gerektiren uygulamaları mükemmel şekilde gerçekleştirebilen Blue serisi; muadillerine nazaran uygun bir fiyat seçeneği sunmaktadır. 

Kapasitesi ve düşük hızlardaki mükemmel kararlılığı ile özellikle cam elyaf takviyeli polimerler ya da sac metal malzemelerin çekme testleri için uygun bir çözüm sunmaktadır. Ancak tüm Hegewald&Peschke Malzeme Test Cihazlarında olduğu gibi kapasitesinin yetmesi halinde kauçuk, tekstil, tel, ahşap vb. uygulamalar için geniş bir uygulama alanı mevcuttur. 

Geçtiğimiz on yılda step motor teknolojisinde önemli aşama kaydedilmiştir. Sessiz çalışan fırçasız step motorlar daha düşük bakım maliyetleri ile daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Konvansiyonel DC motor teknolojisine göre daha yüksek hız ve pozisyonlama hassasiyetine sahiptir. Yenilenen tasarımda modern teknolojiye uygun olarak fırçasız step motor kullanılmaktadır. 

Cihaz uygun aksesuarlar kullanıldığında çekme, basma, eğme, soyulma, çevrimli vb. testlerin tümünü gerçekleştirebilmektedir. Standart statik test uygulamalarına ek olarak konvansiyonel DC motorlar ile gerçekleştirilemeyen sürünme (creep) ve uzun süreli çevrimli testler, gelişmiş motor teknolojisi ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Tüm Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm test modüllerinin standart olarak bulunduran LabMaster yazılımında, birden fazla standardı gerçekleştirmek istediğinizde ek bir ücret ödemezsiniz. Örneğin sac metal malzemelerde ISO 6892-1 normuna göre çekme testi yapmak için satın aldığınız bir Hegewald & Peschke Solo Üniversal Test Cihazı, ileride oluşabilecek yeni bir test ihtiyacında (örneğin ISO 7438 normuna göre 3 nokta eğme testi) ek bir yazılım maliyeti ortaya çıkarmaz. 

Tümüyle elektromekanik  güvenlik kabini; güvenlik sviçleri, yazılımsal güvenlik limitleri ile CE normlarına tümüyle uygun olan Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazları opetörün ve cihazın güvenliğini garanti altına almaktadır. 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp