Hegewald & Peschke Inspekt Duo (5-10 kN)

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke Inspekt Duo (5-10 kN)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke Inspekt Duo (5-10 kN)

Hegewald & Peschke Duo Serisi Üniversal Test Cihazları çift kolonlu yapısı ile 5 ya da 10 kN kuvvet gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Yenilenen test ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına cihazın tasarımı 2019 yılında modern teknoloji ve ekipmanlar ile yenilenmiş. Bu sayede temel kalite kontrol uygulamalarına ek olarak zorlu Ar&Ge uygulamaları için mükemmel ve uygun fiyatlı bir çözüm oluşturmaktadır.  

2 farklı boy seçeneği sayesinde yüksek test alanı gerektiren klimatik kabinli uygulamalar kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Geniş aksesuar seçeneği ve yazılım yeterliliği ile sac metal, ahşap, kauçuk, plastik, tel, filmaşin, yay, sünger, tekstil, nonwoven ve komponent testleri vb. uygulamalar için geniş bir uygulama alanı mevcuttur. 

Geçtiğimiz on yılda step motor teknolojisinde önemli aşama kaydedilmiştir. Sessiz çalışan fırçasız step motorlar daha düşük bakım maliyetleri ile daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Konvansiyonel DC motor teknolojisine göre daha yüksek hız ve pozisyonlama hassasiyetine sahiptir. Yenilenen tasarımda modern teknolojiye uygun olarak fırçasız step motor kullanılmaktadır. 

Cihaz uygun aksesuarlar kullanıldığında çekme, basma, eğme, soyulma, çevrimli vb. testlerin tümünü gerçekleştirebilmektedir. Standart statik test uygulamalarına ek olarak konvansiyonel DC motorlar ile gerçekleştirilemeyen sürünme (creep) ve uzun süreli çevrimli testler, gelişmiş motor teknolojisi ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Tüm Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm test modüllerinin standart olarak bulunduran LabMaster yazılımında, birden fazla standardı gerçekleştirmek istediğinizde ek bir ücret ödemezsiniz. Örneğin plastik malzemelerde ISO 527-2 normuna göre çekme testi yapmak için satın aldığınız bir Hegewald & Peschke Solo Üniversal Test Cihazı, ileride oluşabilecek yeni bir test ihtiyacında (örneğin ISO 178 normuna göre 3 nokta eğme testi) ek bir yazılım maliyeti ortaya çıkarmaz. 

Cihazın etrafını tümüyle kaplayan buna karşın cihazın kapladığı alanı artırmayan opsiyonel güvenlik kabini; güvenlik sviçleri, yazılımsal güvenlik limitleri ile CE normlarına tümüyle uygun olan Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazları opetörün ve cihazın güvenliğini garanti altına almaktadır. 

 

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp