Hegewald & Peschke Inspekt Solo (2.5 kN)

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke Inspekt Solo (2.5 kN)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke Inspekt Solo (2.5 kN)

Tek kolonlu Hegewald & Peschke Solo Serisi Üniversal Test Cihazları düşük kuvvet gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Cihazın tasarımı 2019 yılında artan beklentilere uygun şekilde modern teknoloji ile yenilenmiştir. Bu sayede rutin kalite kontrol uygulamaları ile yetinmeyip yüksek beklentilere sahip Ar&Ge uygulamaları için optimum ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. 

3 farklı boy ve geniş bir aksesuar seçeneği bulunan Hegewald& Peschke Solo Serisi Üniversal Test Cihazlarının kauçuk, plastik, ambalaj, film-folyo, tel, filmaşin, yay, sünger, tekstil, nonwoven, kağıt, gıda ve komponent testleri vb. uygulamalar için geniş bir uygulama alanı mevcuttur. Kısa gövde seçeneği yay vb. malzemelerin basma testleri için kullanılabilirken; uzun gövde seçeneği ile yüksek uzama gösteren kauçuk malzemelerin çekme testleri gerçekleştirilebilir. 

Geçtiğimiz on yılda step motor teknolojisinde önemli aşama kaydedilmiştir. Sessiz çalışan fırçasız step motorlar daha düşük bakım maliyetleri ile daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Konvansiyonel DC motor teknolojisine göre daha yüksek hız ve pozisyonlama hassasiyetine sahiptir. Yenilenen tasarımda modern teknolojiye uygun olarak fırçasız step motor kullanılmaktadır. 

Cihaz uygun aksesuarlar kullanıldığında çekme, basma, eğme, soyulma, çevrimli vb. testlerin tümünü gerçekleştirebilmektedir. Standart statik test uygulamalarına ek olarak konvansiyonel DC motorlar ile gerçekleştirilemeyen sürünme (creep) ve uzun süreli çevrimli testler, gelişmiş motor teknolojisi ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm test modüllerinin standart olarak bulunduran LabMaster yazılımında, birden fazla standardı gerçekleştirmek istediğinizde ek bir ücret ödemezsiniz. Örneğin kauçuk malzemelerde ISO 37 normuna göre çekme testi yapmak için satın aldığınız bir Hegewald & Peschke Solo Üniversal Test Cihazı, ileride oluşabilecek yeni bir test ihtiyacında (örneğin ISO 34-1 yırtılma testi) ek bir yazılım maliyeti ortaya çıkarmaz. 

Cihazın etrafını tümüyle kaplayan buna karşın cihazın kapladığı alanı artırmayan opsiyonel güvenlik kabini; güvenlik sviçleri, yazılımsal güvenlik limitleri ile CE normlarına tümüyle uygun olan Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazları opetörün ve cihazın güvenliğini garanti altına almaktadır. 


 

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp