Hegewald & Peschke Inspekt Table (5 - 250 kN)

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke Inspekt Table (5 - 250 kN)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke Inspekt Table (5 - 250 kN)

5 ile 250 kN kuvvet kapasitesi aralığına sahip Table Serisi Üniversal test cihazları, gövde genişlik ve uzunluk opsiyonları sayesinde Hegewald & Peschke'nin en çok tercih edilen modeli olmuştur. Özellikle uzun gövde opsiyonu sayesinde yüksek sıcaklık uygulamaları için mükemmel bir tercih olmuştur. 

Masa üstü kullanıma uygun, yüksek gövde rijiditesine sahip Table serisi malzeme test cihazları özellikle ISO 6892-1A normuna göre çekme uygulamaları için tam uygun ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. 

Cihaz uygun aksesuarlar kullanıldığında çekme, basma, eğme, soyulma, çevrimli vb. testlerin tümünü gerçekleştirebilmektedir. Standart statik test uygulamalarına ek olarak konvansiyonel DC motorlar ile gerçekleştirilemeyen sürünme (creep) ve uzun süreli çevrimli testler, gelişmiş AC servo motor teknolojisi ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Tüm Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm test modüllerinin standart olarak bulunduran LabMaster yazılımında, birden fazla standardı gerçekleştirmek istediğinizde ek bir ücret ödemezsiniz. Örneğin sac metal malzemelerde ISO 6892-1 normuna göre çekme testi yapmak için satın aldığınız bir Hegewald & Peschke Solo Üniversal Test Cihazı, ileride oluşabilecek yeni bir test ihtiyacında (örneğin ISO 7438 normuna göre 3 nokta eğme testi) ek bir yazılım maliyeti ortaya çıkarmaz. 

Opsiyonel elektromekanik güvenlik kabini; güvenlik sviçleri, yazılımsal güvenlik limitleri ile CE normlarına tümüyle uygun olan Hegewald & Peschke Malzeme Test Cihazları opetörün ve cihazın güvenliğini garanti altına almaktadır. 

 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp