Hegewald & Peschke LabMaster yazılımı

Anasayfa / Statik Malzeme Test Cihazları / Hegewald & Peschke LabMaster yazılımı

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald & Peschke LabMaster yazılımı

Hegewald & Peschke malzeme test cihazları LabMaster yazılımı ile kullanılmaktadır. 20 yıldır sektörde oluşan yeni test ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gelişimi süren LabMaster, basit ya da karmaşık tüm mekanik test ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

LabMaster, müşterilerine tüm modüller dahil bir paket olarak sunulur. Bu modüller tümüyle müşteri tarafından konfigüre edilebilir şekildedir ve aşağıda listelenmiştir. 

  • Çekme
  • Basma 
  • Eğme
  • Soyulma
  • Blok program

Test sonuçları istenen formatta raporlanabilir ve rapor formatı tümüyle operatör tarafından değiştirilebilir. Farklı testler için farklı rapor formatları oluşturulabilir. Test sonuçları grafiksel, rakamsal ya da istatistiki olarak raporda gösterilir. 

Yazılım halihazırda standartlarda belirtilen pek çok sonucu içermektedir. Ancak operatör farklı bir sonucu sisteme kolaylıkla tanıtabilir, bunun için üretici firmanın yardımına ihtiyaç duymaz ya da kendisine ek bir maliyet çıkarılmaz.

Örneğin Hegewald&Peschke firmasından 10 kN kapasiteli Duo Malzeme test cihazını ISO 527-2 normuna göre çekme testleri yapmak için tedarik eden bir müşterimiz, cihazı aldıktan sonra oluşacak ISO 178 eğme testi ihtiyacı için sürpriz bir yazılım maliyetine katlanmaz. Aynı zamanda cihazı alırken mevcut DIN EN 10002 metal çekme standardı tümüyle değiştirilip ISO 6892-1 standardına geçmesi gerektiğinde de yazılıma ek bir maliyet ödemesi gerekmez. Bu da Hegewald & Peschke kullanıcılarının cihazlarını değişen test ihtiyaçlarına karşı hazırlıklı olmasını sağlamaktadır. 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp