Hegewald &Peschke Micro LC 100 (100 N)

Anasayfa / Dinamik ve Yorulma Test Cihazları / Hegewald &Peschke Micro LC 100 (100 N)

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hegewald &Peschke Micro LC 100 (100 N)

Dünya'nın önde gelen malzeme test sistemleri üreticisi Hegewald & Peschke, inspekt micro LC 100N evrensel test makinesinin geliştirilmesiyle ürün yelpazesine mikro aralıklarda statik ve dinamik komponent testlerini de ekledi. Bu malzeme test cihazı, mikro numuneler ve komponentler ile çalışmayı kolaylaştırmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır ve geniş bir aksesuar yelpazesi ile aşağodaki test ihtiyaçlarına çözüm sunar:

- malzeme ve komponent testleri
- SMD kartlarında lehimli bağlantılarda mukavemet testleri,
- çoklu tel ve klemens bağlantılarında çekme testi
- Chevron örneklerinin ön yüzünde deformasyon ölçümü

Üniversal test cihazı, mikro numunelerde 100N'ye kadar test yükleriyle ve 50Hz'e kadar frekanslarda ölçüm yapabilir. Hegewald& Peschke Malzeme Test Cihazları güçlü ve kullanıcı dostu LabMaster yazılımı ile birlikte kullanılır. LabMaster yazılımının özellikleri ve avantajlarına link'ten ulaşabilirsiniz. 

Uzama ya da deformasyonlar, optik ekstansometre yardımıyla temassız olarak ölçülebilir. LabMaster'ın video modülünü kullanarak video verileri daha sonra kaydedilen mekanik verilere atanır. 1 kHz'e kadar veri toplama hızı sayesinde, giriş ve çıkış sinyalleri video görüntüleri ile senkronize olarak kaydedilir.

Universal test cihazı inspekt micro'nun çalışması önceden test edilebilir. Böylece sorunsuz bir üretim akışı sağlanır ve böylece kurulum öncesi tüm olası sorunlar ortadan kaldırılması mümkün olacaktır. 
 

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp