Hildebrand IRHD Sertlik Ölçüm Cihazı

Anasayfa / Sertlik Cihazları / Hildebrand IRHD Sertlik Ölçüm Cihazı

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Hildebrand IRHD Sertlik Ölçüm Cihazı

Hildebrand kauçuk ve plastik test cihazları konusundaki uzmanlığı sayesinde sektörün teknik açıdan en önde gelen ve operatör etkisinden en bağımsız cihazlarını üretmektedir. Yükleme otomatik olarak yapılmaktadır. Yazılım ile çalışan cihazda operatörün tek yapması gereken numuneyi yerine yerleştirip testi başlat tuşuna basmaktır. Sonrasında sistem otomatik olarak yüklemeyi yapar ve 30 saniye boyunca değişen deplasman değerini ölçer. Test sonunda IRHD değeri ölçümü rakamsal, istatistiksel ya da grafiksel olarak görüntülebilmektedir. PDF vb. formatlarda raporlama yapılabilir ve geriye dönük kontroller yıllar sonra bile yapılabilir. 

IRHD normunun 4 farklı metodu bulunmaktadır. Hildebrand IRHD sertlik cihazları standardın içerdiğim tüm IRHD skalalarını gerçekleştirebilmektedir. Hildebrand IRHD cihazları aynı zamanda Shore A testi de yapabilmektedir. 

- IRHD micro (ISO 48-2, ASTM D 1415) 
- IRHD L (ISO 48-2, ASTM D 1415) 
- IRHD N (ISO 48-2, ASTM D 1415) 
- IRHD H (ISO 48-2, ASTM D 1415) 

IRHD sertlik cihazlarının şirket içi kontrolü için sonucu bilinen referans malzemelerin kullanılması önerilir. Bu malzemeleri Hildebrand firmasının 2013 yılından beridir aralıksız olarak mümessilliğini yapan Akpınar Test ve Ölçüm Sistemleri firmasından tedarik edebilirsiniz.

Uygulanabilen standartlar

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

Dökümanlar

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp