Göttfert mi2.x

Anasayfa / Melt Flow Indexer / Göttfert mi2.x

Bize ulaşın

0224 324 36 15

Göttfert mi2.x


Dünya'nın lider melt flow index cihazları üreticisi Alman Göttfert firmasının ekonomik, güvenilir en çok tercih edilen serisidir. ISO 1133 ve ASTM D1238 normlarına uygun olarak plastik malzemelerde Metod A - Melt Flow Rate (MFR) ve Metod B -Melt Volume Rate (MVR) ölçümü için uygundur. Yüksek kaliteli tasarımı ve uygun fiyatı ile Dünya'da sektörün en yaygın ve kabul gören erime akışkanlık (MFI)  test cihazı konumundadır.

mi2.x serisinde 3 farklı versiyon mevcuttur. 

- mi 2.1 Eriyik Akış İndisi Cihazı (Melt Flow Indexer) - MFR (Melt Flow Rate) ve MVR (Melt Volume Rate) testleri için uygun başlangıç modelimizdir.
- mi 2.2 Eriyik Akış İndisi Cihazı (Melt Flow Indexer) - Otomatik yükleme fonksiyonu ile kullanım kolaylığı sağlar ve kullanıcı güvenliğini garanti eder.
- mi 2.3 Eriyik Akış İndisi Cihazı (Melt Flow Indexer) - Dahili kütleler sayesinde farklı kütleler arasında sıklıkla değişim yapan firmalar için idealdir.

İlk etapta mi 2.1 modeli tercih edilse dahi, cihazın üst modellere yükseltilmesi mümkün olmaktadır. 

Cihazın üzerinde bulunan dokunmatik LCD panel sayesinde, tüm test parametreleri ayarları yapılabilir ve bu test parametreleri sonradan çağrılıp kullanılabilmesi için kaydedilebilir. Panel üzerinden test sonuçları MFR ya da MVR cinsinden görüntülenebilir ve cihaza entegre USB girişinden bilgisayara kaydedilebilir. Bilgisayar üzerinden kullanım için miConnect yazılımı opsiyonel olarak sunulmaktadır ve tek bir yazılım üzerinde 4 adet Eriyik Akış İndisi Cihazı kullanılabilmektedir. 

Cihazlarda standart olarak bulunan piston konumunu belirleyen transdüser sayesinde MVR (Melt Volume Rate) testleri gerçekleştirilebilmektedir. 

PET malzemelerde sıklıkla ölçülen IV (Intrinsic Viskozite) değeri de cihaz tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Cihaz standart olarak sunduğu bu özelliklere ek olarak die swell, yüksek akışkanlık gösteren malzemeler için özel nozul tıkacı, otomatik kesme aparatı gibi pek çok aksesuara sahiptir.  
 

Uzmanından randevunuzu alın

Cihazlar hakkında daha detaylı bilgi ya da teklif için randevu linkinden irtibata geçebilirsiniz, e-posta gönderebilir ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

RANDEVU AL

AKPINAR TEST ÖLÇÜM

Dostlarımız Ve Mutlu Müşterilerimiz

Whatsapp